Nová společná spolupráce Klokánku Ústí nad Labem s firmou Chemotex Děčín a.s.

14.04.2020 10:28

Koncem března 2020 náš Klokánek navázal, doufáme dlouhodobou, spolupráci s firmou CHEMOTEX DĚČÍN a.s.. Spolupráce je v současné době, vzhledem k opatření COVID 19, směřována převážně na dezinfekční prostředky. Jak pro naše děti, tak pro naše zaměstnance. Rovněž nám firma dodala své výrobky na úklid a dezinfekci všech prostor.V době, kdy je těchto věci nedostatek, k nám zajíždí zástupce firmy a vždy, zcela zdarma, nám předá výrobky jejich firmy. Velice si této pomoci vážíme a to nejen z důvodu, že nám pomáhají v této těžké době, ale také proto, že nám tím ušetří spoustu finančních prostředků, které využijeme pro naše děti v jiné oblasti, nyní zejména k nákupu dostatečného množství vitamímů, ovoce a zeleniny. Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat i v budoucnu, neb firma má mnoho výrobků v oblasti osobní, úklidové a zdravotní hygieny. Moc děkujeme a tešíme se na další spolupráci.