Zloději děti okradli, ale dobří lidé pomohli

09.08.2014 09:58


V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci.         

V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci.  Autor: DENÍK/Karel Pech

        dnes 06:54    

Krésné Březno - Všechno zlé je k něčemu dobré. Děti z ústeckého Klokánku sice musely prožít velký šok a zklamání, když je zloději v pondělí v noci vyděsili a okradli je o jejich zahradní nábytek, ale netrvalo to dlouho a mohou se opět radovat. V Ústí se totiž našli i lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci.

FOTOGALERIE
V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci. V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci. V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci. V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci.
Dalších 6 fotografií
VIDEO
                    

V Ústí se našli lidé se srdcem na správném místě, kteří se rozhodli dětem v Klokánku pomoci.

Manželé Březinovi dětem pořídili úplně nový zahradní nábytek a v pátek dopoledne jim ho přijeli předat. "Nebylo co řešit. Pokud to jen trochu jde, tak rádi pomůžeme. Akorát takhle by měl   smýšlet každý, kdo si snobsky dřepí na penězích," řekl Tomáš Březina. 

Malí klokánci tak radostně poskakovali kolem nového stolu se židlemi a pravidelně se střídali v sezení. Leoš Kukačka se zase rozhodl postarat o bezpečí dětí a jeho firma Kelcom bezplatně nainstaluje v Klokánku kamery. "Dlouhodobě podporujeme Fond ohrožených dětí, ale když jsme mohli pomoci takto přímo, neváhali jsme," dodal Leoš Kukačka.

Autor:  Redakce