2014

Velmi děkujeme za podporu:

  • Společnosti Prosapia, sdružení pro rodinu, za zajištění volnočasových ktivit ve formě 4 nádherných celodenních výletů.
  • Firmě Vetro-PLUS Hradec Králové za domácí potřeby do bytů, sklo, porcelán, kuchyňské potřeby, bytový textil, nábytek a  hračky v obrovském množství.
  • Firmě CTR Albertov za dvě lednice a kuchyňský sporák.
  • Firmě Zahradní centrum Jiná zahrada Chabařovice za rostliny a zahradní potřeby ve výši 20.000,-Kč.
  • Firmě METAL Plus za žaluzie do dvou bytů a kanceláří Klokánku.
  • Firmě Pfizer, s.r.o. za dobrovolnický den, ve formě výpomoci při zahradních pracích a také za nádherné dětské oblečení a hračky.


 V noci ze 4.8.na 5.8. zažili pracovníci Klokánku velké zklamání. Neznámí zloději jim odcizili zahradní nábytek v hodnotě 11.000,- Kč. Máme velikou radost   z laviny podpory, která se po zveřejnění krádeže rozpoutala a do několika dní dětem zklamání ze ztráty bohatě vynahradila. Za celkem 3 nádherné nové zahradní soupravy nábytku děkujeme:

  •  manželům Tomášovi a Janě Březinovým z Braňan u Mostu za 2 zahradní sestavy a jako bonus krásná trampolína pro děti na zahradu.
  •  firmě BUBBLEMANIA Ústí nad Labem a Teplice za 1 sestavu a nádherné zahradní párty s občerstvením s produkty firmy.
  •  všem, kteří zaslali finanční prostředky, kterými lze dovybavit, případně obnovit starší vybavení Klokánčích bytů, největší částka činila 10.000,-Kč!!!!!

Velké poděkování patří firmě KELCOM Ústí nad Labem s.r.o. , zastoupené panem Leošem Kukačkou za zabezpečení objektu Klokánku proti případným dalším nevýtaným hostům!!!

Nádherným dárkem k vánocům nás obdarovala paní Ivana Zemanová, první dáma ČR. Přispěla částkou 50.000,-Kč  dětem z Klokánku na pronájem chaloupky v Českém Středohoří, kde naše děti stráví část letních prázdnin v příštím roce. DĚKUJEME !!!

Ing. Radko Vrbík a jeho firma Rekultivace Ústí nad Labem s.r.o. moc potěšili Klokánek částkou 50.000,-Kč, díky které budeme moci obnovit a zútulnit vybavení Klokánčích bytů, aby se u nás děti cítily co nejlépe nejen o vánocích :). DĚKUJEME.

Pan Miloslav Šerý - fotograf, hudebník a autor knihy Dojem Indonesie ze Šterberka si našel Ústecký, Teplický a Dubský Klokánek a zaslal vánoční dárek v podobě 27.000,-Kč, díky kterým budeme moci rovněž obnovit a doplnit vybavení klokánčích bytů. Moc DĚKUJEME.

Firma Van Eupen Repair Czech s.r.o. Chuderov 155, 400 02, Ústí nad Labem , věnovala Klokánku domácí elektrospotřebiče v celkové hodnotě 4777,-Kč. DĚKUJEME.

Děkujeme za  facebookovou akci VÁNOCE PATŘÍ DĚTEM, návštěvníkům OLYMPIE BRNO a akci STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, lovosickým maminkám a tatínkům i jednotlivcům, či zpřáteleným rodinám. Tito všichni se stali Ježíškem, který splnil  vánoční přání každé malé i velké klokánčí slečně i chlapečkovi, kteří namalovali svá přáníčka a Ježíškovi, ukrytému do vyjmenovanných hodných lidiček, své přání poslali.